Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Farmáři zablokují 22. června některé dálnice

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Pokec
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
shwaara
Expert


Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 1529
Bydliště: adresa místa trvalého pobytu na území České republiky

PříspěvekZaslal: út červen 09, 2009 11:57 am    Předmět: Farmáři zablokují 22. června některé dálnice Citovat

http://ekonomika.idnes.cz/cesti-zemedelci-zablokuji-na-prelomu-cervna-dalnice-fhw-/ekonomika.asp?c=A090609_112750_ekonomika_fih

Tak mě vždy u takových zpráv napadá, jestli je jejich chování protiprávní a já bych na ně mohl zavolat příslušníky, a ty parchanty zpokutují. Proč by si mě měl brát někdo jako rukojmího? Já mám taky své problémy a nenasazuju kvůli tomu jejich krávě kondom na vemeno. Nebo třeba když nedávno v nějaký vesnici zablokovali chodci přechod (ale fikaně, protože stále přecházeli a chodci mají přece přednost), jestli bych je moh vytroubit a po minutě třeba projet (bez rozjezdu, pekne pomalu jen pres spojku). Ty traktoristy asi nevytlacim, tam by mohla pomoct jen nejaka pekna pokutka. Ale nevim, zda, kdyz to maji ohlasene, na ne prestavaji platit ustanoveni jinych zakonu (361). IMHO by to moc smysl nedavalo...
_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě. Vymýšlím si, abych byl zajímavější.
Výbava od www.antiradary.net

Jsem radarově senzitivní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Pokec Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com