Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Laser Mořkov
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Mobilní hlídky a radary
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vasman
Pozorovatel


Založen: 29.5.2007
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: pá červen 20, 2008 11:46 am    Předmět: Laser Mořkov Citovat

Dnes ráno kolem 9 hod jsem potkal měření v Mořkově..Nejdřív jsem jel bez detektoru, v mojem směru i vybírali, pak jsem se vrátil domů a jel už s detektorem a pravděpodobně jenom fotili a domů posílali fotečky..
Vzdálenost měření - u mně asi 150m, zrovna jely auta..Ale jinak od kamaráda, který tam dostal pokutu vím, že s oblibou měří hned za značkou obce crazy
Video:
http://www.youtube.com/watch?v=jbadkaZDS7A
Příjemně mně překvapilo, že řidiči blikali..Poprvé na mně sice blikl jenom jeden, ale podruhé asi 4 a taky cyklista mi ukazoval a zpomalím Mr. Green
_________________
Valentine One 3.862 S vertikál


Naposledy upravil vasman dne pá červen 20, 2008 1:23 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
řidič Lukyn
Expert


Založen: 8.6.2007
Příspěvky: 571
Bydliště: Zlínský kraj

PříspěvekZaslal: pá červen 20, 2008 11:52 am    Předmět: Citovat

No pěkně pomáhají a chrání Wink no asi budeš muset naleštit Mr. Green
_________________
:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vasman
Pozorovatel


Založen: 29.5.2007
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: pá červen 20, 2008 11:55 am    Předmět: Citovat

řidič Lukyn napsal:
No pěkně pomáhají a chrání Wink no asi budeš muset naleštit Mr. Green

No za týden 2 měření laserem, v našem okrese se to pěkně rozjíždí..Naleštit už bych pomalu měl Mr. Green
_________________
Valentine One 3.862 S vertikál
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shwaara
Expert


Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 1529
Bydliště: adresa místa trvalého pobytu na území České republiky

PříspěvekZaslal: pá červen 20, 2008 2:21 pm    Předmět: Citovat

ja si muzu lestit tak akorat kladu, ne a ne je potkat Confused i kdyz mozna je to dobre
_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě. Vymýšlím si, abych byl zajímavější.
Výbava od www.antiradary.net

Jsem radarově senzitivní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ragamix
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1873
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: pá červen 20, 2008 8:25 pm    Předmět: Re: Laser Mořkov Citovat

vasman napsal:
Příjemně mně překvapilo, že řidiči blikali..Poprvé na mně sice blikl jenom jeden, ale podruhé asi 4 a taky cyklista mi ukazoval a zpomalím Mr. Green

uz to zas prichadza do mody a to je dobre Smile

shwaara napsal:
ja si muzu lestit tak akorat kladu

furt lepsie jak nic tongue
_________________
| www.bezpokut.sk | STINGER je legálny, radarové detektory nie!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
x2005
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červen 20, 2008 8:40 pm    Předmět: Citovat

Kde mᚠumístěný V1? Vertikálně "na Snaila"?
_________________
Kancelář pro uvádění bájných příběhů na pravou míru.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá červen 20, 2008 9:00 pm    Předmět: Citovat

Moc pekne video, to se nekdo ma, jezdi a nachazi hlidky, ja jezdim a nic...
Shwaara: muzeme si podat ruce, ty lestis kladu, ja veslo... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

PS: Koukam, ze laserujou v uplnejch prdelich... Mr. Green A v Praze nic... crazy
Návrat nahoru
vasman
Pozorovatel


Založen: 29.5.2007
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: pá červen 20, 2008 11:01 pm    Předmět: Citovat

x2005 napsal:
Kde mᚠumístěný V1? Vertikálně "na Snaila"?

Já ho mám v držáku normálně na čelním skle, sice je to dost viditelné, ale zatím detektor hodně přenáším mezi auty, tak je to asi nejrychlejší..ale až budu jezdit stabilně jedním, tak to asi vyřeším nějak jinak..
_________________
Valentine One 3.862 S vertikál
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
x2005
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so červen 21, 2008 7:10 am    Předmět: Citovat

Musel jsem si pustit to video na celou obrazovku a pak jsem to viděl. Docela mazec umístění. Původně jsem myslel, že tam mᚠnějaké PDA/navigaci/mobil. Tak potom je jasné, že detekce laseru bude kvalitní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: so červen 21, 2008 10:40 am    Předmět: Citovat

x2005 napsal:
Musel jsem si pustit to video na celou obrazovku a pak jsem to viděl. Docela mazec umístění. Původně jsem myslel, že tam mᚠnějaké PDA/navigaci/mobil. Tak potom je jasné, že detekce laseru bude kvalitní.


Tak to jsme x2005 mysleli uplne stejne... Ale podle meho, tohle je typicke umisteni co uplne provokuje a nedivil bych se, kdyz by si te odchytli a dali Ti 2000 za to, ze Ti to vadi ve vyhledu... Upravdu hodne hodne napadne, prirovnal bych to k tomu, kdybych sel po Vaclavaku a mel bych v lete na sobe kulicha a svetr... Asi tak...

Proste do oci bijici crazy
Návrat nahoru
vasman
Pozorovatel


Založen: 29.5.2007
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: so červen 21, 2008 11:47 am    Předmět: Citovat

gebič napsal:
x2005 napsal:
Musel jsem si pustit to video na celou obrazovku a pak jsem to viděl. Docela mazec umístění. Původně jsem myslel, že tam mᚠnějaké PDA/navigaci/mobil. Tak potom je jasné, že detekce laseru bude kvalitní.


Tak to jsme x2005 mysleli uplne stejne... Ale podle meho, tohle je typicke umisteni co uplne provokuje a nedivil bych se, kdyz by si te odchytli a dali Ti 2000 za to, ze Ti to vadi ve vyhledu... Upravdu hodne hodne napadne, prirovnal bych to k tomu, kdybych sel po Vaclavaku a mel bych v lete na sobe kulicha a svetr... Asi tak...

Proste do oci bijici crazy

Zas tak bych to neviděl..Ve výhledu to nepřekáží, to by mohli dávat pokuty za navigace (samozřejmě vím, že detektor by brali jinak, ale aby mně kvůli tomu zastavovali..), obyčejně to mívám níž, takhle je to dost nápadné, ale přirovnání ke kulichu a svetru podle mně není na místě..
_________________
Valentine One 3.862 S vertikál
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: so červen 21, 2008 12:01 pm    Předmět: Citovat

Fakt je to hodne videt, rikej si co chces... Uz jsem potkal v Praze par lidi, co to meli nejak jako ty a ver mi bylo to videt jako krava... Jeden byl uplne nejlepsi, kdyz mel V1 presne v prostredku na sve strane.. To uzjsem si rikal, ze to opravdu prehani... crazy crazy


Ps: Ale jak rikam, je to kazdeho vec, ale trochu bych to zamaskoval, nejlepe uplne dolu, nebo na slunecni clonu....
Návrat nahoru
vasman
Pozorovatel


Založen: 29.5.2007
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: so červen 21, 2008 12:14 pm    Předmět: Citovat

gebič napsal:
Fakt je to hodne videt, rikej si co chces... Uz jsem potkal v Praze par lidi, co to meli nejak jako ty a ver mi bylo to videt jako krava... Jeden byl uplne nejlepsi, kdyz mel V1 presne v prostredku na sve strane.. To uzjsem si rikal, ze to opravdu prehani... crazy crazy


Ps: Ale jak rikam, je to kazdeho vec, ale trochu bych to zamaskoval, nejlepe uplne dolu, nebo na slunecni clonu....

Jj mᚠpravdu, že je to hodně vidět..Tohle je jenom dočasné řešení, až budu mít jedno stálé auto, tak to vyřeším jinak..Já jsem jenom vyjel abych otestoval detektor na laser, tak jsem to dal takhle..Jinak to mám více dolů.Ale i tak musím uznat, že tohle je zbytečná provokace
_________________
Valentine One 3.862 S vertikál
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: so červen 21, 2008 12:25 pm    Předmět: Citovat

V pohode, jenom si rikam, mit antak super vec, ale mit ho dobre schovanej, taky neni od veci... Jinak pekna prace. Jenom dotaz, nikde jsem tam nevidel kasu, to jenom fotili? Question
Návrat nahoru
vasman
Pozorovatel


Založen: 29.5.2007
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: so červen 21, 2008 12:46 pm    Předmět: Citovat

gebič napsal:
V pohode, jenom si rikam, mit antak super vec, ale mit ho dobre schovanej, taky neni od veci... Jinak pekna prace. Jenom dotaz, nikde jsem tam nevidel kasu, to jenom fotili? Question

Mᚠpravdu, umístím V1 dolů nebo nahoru, a nejsem tak nápadný a pak to pořeším jinak až budu mít nastálo to auto..No poprvé jsem jel bez detektoru, to i vybírali, když jsem jel domů tak za mnou jelo auto pravděpodobně s těma co vybírali,pak když jsem tam jel s detektorem, tak už nevybíral nikdo, takže pak už asi jenom fotili a posílali..
_________________
Valentine One 3.862 S vertikál
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Mobilní hlídky a radary Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com