Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Olomouc

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Mobilní hlídky a radary
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tomíček
Pozorovatel


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 92
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: čt říjen 26, 2006 7:23 am    Předmět: Olmik Citovat

Jen v krátkosti shrnu situaci v Olmiku. 945 registruje často falešný poplach na 34.375 a 34.392 v oblasti hl. vlakového nádraží , jedná se o mikrovlnný propoj krajského úřadu s ostatními budovami státní správy.
Nejsilnější je na novém nadjezdu u nádru, za opt. podmínek je občas slyšet na příjezdu do Ol od Hranic (Ferona, Peugeot).. Jinak nic.
Ale POZOR, někdy stojí Passat PČR na připojováku od Baumaxu a míří na tento nadjezd. Jedete-li od Hranic (Přerova) přes nadjezd (je tam sice 70, ale málokdo ji udrží) slyšíte poplach,říkáte si aha, Krajský úřad, přehoupnete se přes vrchol a jste přímo v měř. kuželu toho Passatu..
Kdo nevidí na displej (frekvenci), radši zpomalit.. Wink
Dvakrát teď měřili na výjezdu od výstaviště Flora na Brno, je tam nesvítící žlezniční přejezd, jsou schovaní vpravo na malém parkingu těsně před kolejemi. Detekce zde ale dobrá.
Motel Hesperia na vjezdu od Brna je už známá.
Pumpa JET, měří se vjzd do Ol. od Hranic, jsou tam jednou dvakrát do měsíce, opět možnost záměny fal.popl. Krajského úřadu.Frekvence stejné - viz výše.
Poslední nové oblíbené místo je výjezd na Přerov, před Auto Hlaváček, bazar těžké techniky, vybírají před kruháčkem. Měří bílá OI PČR. Detekce opět slušná..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alex..
Nováček


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 18
Bydliště: Praha, Ostrava

PříspěvekZaslal: čt říjen 26, 2006 8:42 am    Předmět: Citovat

tomíček: díky za shrnutí .. .Olomoucí čas od času projíždím... Přijde mi minimálně hodně zvláštní, že ty fal. poplachy jsou u Ferony a Peugeota Laughing ..měří tam vůbec někdy? Confused u Té JEtky na příjezdu i u Hesperie jsem je samozřejmě už viděl Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zibby
Admin


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 293
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt říjen 26, 2006 10:55 am    Předmět: Citovat

přesunuto z obecné diskuze
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tomíček
Pozorovatel


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 92
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: čt říjen 26, 2006 9:59 pm    Předmět: Citovat

Alex.. napsal:
tomíček: díky za shrnutí .. .Olomoucí čas od času projíždím... Přijde mi minimálně hodně zvláštní, že ty fal. poplachy jsou u Ferony a Peugeota Laughing ..měří tam vůbec někdy? Confused u Té JEtky na příjezdu i u Hesperie jsem je samozřejmě už viděl Wink


JJ, budu průběžně doplňovat.
Peugeot - kdysi se měřilo naproti Peugeotu (Artcom) směrem do města, je tam kvůli křižovatce na Bystrovany 60km/hod, tam jsem je ale již dávno neviděl..
Ferona - mého známého tam asi před měsícem změřili na příjezdu do města, trojnožka schovaná u zastávky autobusu, vybírali u staré Benziny. Je tam snížení až na 50 kvůli výjezdu z Ferony, já je tam ale ještě taky neviděl.
Falešný poplach - když se v těch místech podívᚠpřed sebe, vidíš přímo modrý "mrakodrap" Krajského úřadu. Z něho to jde na výše uvedených frekvencích. Pokud jsou příznivé podmínky pro šíření, sem tam si AR zapípá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alex..
Nováček


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 18
Bydliště: Praha, Ostrava

PříspěvekZaslal: pá říjen 27, 2006 10:55 pm    Předmět: Citovat

tomíček: odkuď jde poplach vím už z AR Wink ...jen mi přijde fakt zvláští, že mám skoro vždy poplach u ferony a peugeotu na snížení rychlosti..jinak nikde jinde Laughing ..
přitom jsem je tam taky ještě neviděl Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Mobilní hlídky a radary Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com