Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

BEL 995 US vs CZ!!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra -> Bel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: st listopad 29, 2006 1:48 pm    Předmět: Citovat

Tak tady davam odkaz na videa i s frekvenci.. Smile. Zase 995 US nazklamal, i kdyz na profil Highway, nevim proc, byl trochu opozdenej...Sad. Naopak uz po nekolite se mi osvedcilo rezim CITY, sice vsude rikaji HIGHWAY, ale ve meste urcite doporucuji CITY...Smile. Vlastne na videu uvidite...
http://rapidshare.com/files/5298547/Ceskomoravska__zkouska_profilu__BEL_VECTOR_995_US.wmv.html
Návrat nahoru
ragamix
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1873
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: st listopad 29, 2006 2:16 pm    Předmět: Citovat

city znizuje citlivost len v X pasme pokial sa nemylim ale nie v Ka takze je to v nasich podminkach prakticky uplne jedno.

btw ten link nejak nefunguje.. zobrazi sa len nejaka stranka ale stahovat nic nejde..
_________________
| www.bezpokut.sk | STINGER je legálny, radarové detektory nie!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: st listopad 29, 2006 3:24 pm    Předmět: Citovat

Pro ty co neumi stahovat z rapidshare...:-) Najedes na link co jsem odkazal...
Potom najedes na free a tam se Ti odpocitava cas... Tak ockas cca 1 minutu a pak jen napises potvrzovaci kod a normalne stahnes..:-). Melo by to tajhle jit na 100%..:-) crazy
Návrat nahoru
Josef
Anonymní





PříspěvekZaslal: st listopad 29, 2006 3:44 pm    Předmět: Citovat

Už mám prý překročen limit a mám čekat 59 minut. Není lepší to dát na www.youtube.com?
Návrat nahoru
ragamix
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1873
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: st listopad 29, 2006 4:50 pm    Předmět: Citovat

gebič napsal:
Pro ty co neumi stahovat z rapidshare...:-) Najedes na link co jsem odkazal...
Potom najedes na free a tam se Ti odpocitava cas... Tak ockas cca 1 minutu a pak jen napises potvrzovaci kod a normalne stahnes..:-). Melo by to tajhle jit na 100%..:-) crazy


nenapadlo ma cakat a nechcelo sa mi citat tie kecy okolo.. ked zacalo odpocitavanie presla ma trpezlivost a zatvoril som to..
_________________
| www.bezpokut.sk | STINGER je legálny, radarové detektory nie!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: st listopad 29, 2006 5:47 pm    Předmět: Citovat

Odkaz na 4 videa co jsem natocil na Highway profil, Bel 995 US
http://www.youtube.com/watch?v=pdaznJBV15w
4 videa ukazka rozdilu v profilu antiradaru (Highway, autoscan a city).
http://www.youtube.com/watch?v=OTRX0MKcnhw
Tak snad to uz vsem tady pujde a mas pravdu, youtube je urcite lepsi, diky za tip... Mr. Green
Návrat nahoru
Josef
Anonymní





PříspěvekZaslal: st listopad 29, 2006 7:09 pm    Předmět: Citovat

K tomu druhému videu :

První detekce byla opravdu na "poslední chvíli" (podle mě díky tomu té Felicii zaparkované v druhé řadě) ta druhá lepší, třetí už byla kolem 60m. Bohužel někdy to je opravdu slabota, CZ verze detekují v řádu 100-200m v takové situaci.
Návrat nahoru
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: st listopad 29, 2006 8:08 pm    Předmět: Citovat

Josef napsal:
K tomu druhému videu :

První detekce byla opravdu na "poslední chvíli" (podle mě díky tomu té Felicii zaparkované v druhé řadě) ta druhá lepší, třetí už byla kolem 60m. Bohužel někdy to je opravdu slabota, CZ verze detekují v řádu 100-200m v takové situaci.


JJ, mozna to bylo kvuli tomu, ale kdyz jsem prepnul na rezim City detekce se priblizila tem 140m jako maji dosahovat tzv "CZ" úpravy..:-). Ale nechapu to, preci rezim Highway ma mit nejvetsi citlivost, nebo se pletu?? Ale musis uznat, ze na US verzi, kterou tady nekdo nazýl, ze jenom darem by ho chtel, ho snad tohle malinko presvedci o omylu... Cool. No ta treti detekce byla super, urcite byla pres 100m... Ale prave nevim, jestli mam jezdit na City, autoscan, nebo Highway.... Jelikoz dneska me to presvedcilo, ze City bylo nej.. tongue
Návrat nahoru
Zibby
Admin


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 293
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st listopad 29, 2006 8:40 pm    Předmět: Citovat

I když tyhle detekce nevypadají až tak otřesně, pro mě jako majitele US verze jsou jen potvrzením mých a x2005 testů z minulosti - za určitých okolností (frekvence, prostředí měření) nějaká detekce je. V jiném případě okolo radaru projedeš, a ani nevíš že tam nějaký byl - teda dozvíš se to u výběrčích o 200m dále tongue Počítám, že takový videa sem asi pouštět nebudeš. Takže hodně štěstí do budoucna (myšleno vážně, ne ironicky).
A ještě k režimům auto/highway/city u 995US - také jsem nezaznamenal rozdíly, testováno ve zlíchovském tunelu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: st listopad 29, 2006 9:38 pm    Předmět: Citovat

Zibby napsal:
I když tyhle detekce nevypadají až tak otřesně, pro mě jako majitele US verze jsou jen potvrzením mých a x2005 testů z minulosti - za určitých okolností (frekvence, prostředí měření) nějaká detekce je. V jiném případě okolo radaru projedeš, a ani nevíš že tam nějaký byl - teda dozvíš se to u výběrčích o 200m dále tongue Počítám, že takový videa sem asi pouštět nebudeš. Takže hodně štěstí do budoucna (myšleno vážně, ne ironicky).
A ještě k režimům auto/highway/city u 995US - také jsem nezaznamenal rozdíly, testováno ve zlíchovském tunelu.

Ja bych sem ty videa klidne dal, ale bohuzel, tohle jsem natocil a to taky poustim.... Takze budu se snazit konecne pro tve ego, dokazat, ze ta vase "CZ" je proste nej a nej... Nekdy si budu muset do Zlichovskyho tunelu zajet, abych si to tam otestoval..:-)
Návrat nahoru
Josef
Anonymní





PříspěvekZaslal: st listopad 29, 2006 10:13 pm    Předmět: Citovat

gebič napsal:

JJ, mozna to bylo kvuli tomu, ale kdyz jsem prepnul na rezim City detekce se priblizila tem 140m jako maji dosahovat tzv "CZ" úpravy..:-). Ale nechapu to, preci rezim Highway ma mit nejvetsi citlivost, nebo se pletu?? Ale musis uznat, ze na US verzi, kterou tady nekdo nazýl, ze jenom darem by ho chtel, ho snad tohle malinko presvedci o omylu... Cool. No ta treti detekce byla super, urcite byla pres 100m... Ale prave nevim, jestli mam jezdit na City, autoscan, nebo Highway.... Jelikoz dneska me to presvedcilo, ze City bylo nej.. tongue


Režim Higway je podle výrobce nastaven na nejvyšší citlivost. Zde je vidět že stačí trochu zhoršené podmínky (stojící auto, které kryje odrazy radaru policejního auta) a radar detekuje skutečně na poslední chvíli. Tohle je jev, který se u US verzí často objevuje - obrovský rozptyl detekce.

Žádná detekce na 140m na videu není, ta nejlepší je max. 80m (+/- 5m). Tzn. první detekce 15m, druhá 60m třetí 80m. Pokud by jsi viděl některá jiná videa, 995US detekuje až v paprsku radaru a to např. v místě, kde policejní radar kryje nějaké větší auto, nebo stavba. Věřím lidem, kteří měli možnost testovat 995US a CZ verze a jednoznačně potvrdili, že US verze je sázka do loterie.


Naposledy upravil Josef dne st listopad 29, 2006 11:15 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zibby
Admin


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 293
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st listopad 29, 2006 11:09 pm    Předmět: Citovat

gebič napsal:
Ja bych sem ty videa klidne dal, ale bohuzel, tohle jsem natocil a to taky poustim.... Takze budu se snazit konecne pro tve ego, dokazat, ze ta vase "CZ" je proste nej a nej... Nekdy si budu muset do Zlichovskyho tunelu zajet, abych si to tam otestoval..:-)


nejde o moje ego, ale o fakt, že 995US není plně funkční detektor pro Česko, což je dokázáno výsledky poměrně rozsáhlého testování několika uživatelů s různými přístroji 995US.
Není v zájmu tohoto fóra vytvářet falešnou iluzi o funkčnosti 995US pro nově příchozí, kteří mohou shánět informace ke koupi nového detektoru. Právě naopak, jde spíš o to informovat, jaký detektor funguje a jaký ne.
A to a jsou leckdy myšlenky ohledně morálnosti marží firmy Cyberdyne, která CZ verze distribuje, jakékoliv...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt listopad 30, 2006 10:15 am    Předmět: Citovat

Zibby napsal:
I když tyhle detekce nevypadají až tak otřesně, pro mě jako majitele US verze jsou jen potvrzením mých a x2005 testů z minulosti - za určitých okolností (frekvence, prostředí měření) nějaká detekce je. V jiném případě okolo radaru projedeš, a ani nevíš že tam nějaký byl - teda dozvíš se to u výběrčích o 200m dále tongue Počítám, že takový videa sem asi pouštět nebudeš. Takže hodně štěstí do budoucna (myšleno vážně, ne ironicky).
A ještě k režimům auto/highway/city u 995US - také jsem nezaznamenal rozdíly, testováno ve zlíchovském tunelu.

Mas pravdu dneska jsem jel do Zlichace a antiradar pipal pred ceduli cca 20m... Nazpatek to bylo super, tak zatim tva prvni vyhra... Nechci tady dmychat vzduch, jen proste rikam, ze US neni tak na prd jak tady kazdy rika... Shocked
Návrat nahoru
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt listopad 30, 2006 10:17 am    Předmět: Citovat

Zibby napsal:
gebič napsal:
Ja bych sem ty videa klidne dal, ale bohuzel, tohle jsem natocil a to taky poustim.... Takze budu se snazit konecne pro tve ego, dokazat, ze ta vase "CZ" je proste nej a nej... Nekdy si budu muset do Zlichovskyho tunelu zajet, abych si to tam otestoval..:-)


nejde o moje ego, ale o fakt, že 995US není plně funkční detektor pro Česko, což je dokázáno výsledky poměrně rozsáhlého testování několika uživatelů s různými přístroji 995US.
Není v zájmu tohoto fóra vytvářet falešnou iluzi o funkčnosti 995US pro nově příchozí, kteří mohou shánět informace ke koupi nového detektoru. Právě naopak, jde spíš o to informovat, jaký detektor funguje a jaký ne.
A to a jsou leckdy myšlenky ohledně morálnosti marží firmy Cyberdyne, která CZ verze distribuje, jakékoliv...

Ja chci tim vsim rici, ze to neni detektor uplne na prd... Sad. I kdyz je jasny, ze jsem koukal na videa CZ verzi a pipaji o trochu drive, to je fakt.. Smile.
Návrat nahoru
Josef
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt listopad 30, 2006 10:45 am    Předmět: Citovat

Slovní spojení, že hodnota detektoru je 20,- Kč má vyjadřovat to, že pokud se nemůžeš spolehnout na detekci, pak je to jako by jsi detektor neměl.
Použitelný je, ale občas zahlásí pozdě a záleží jenom na náhodě, zda zrovna nejedeš rychle atd.. To bychom se mohli bavit i o tom že Quintezz taky detekuje radary a funguje - občas - a stojí jen 4900,- Kč s DPH.
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra -> Bel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com