Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Aplikace ,,Vím, jak řídím.", resp. pražská opencard

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Obecná diskuze
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SteveO
Člen klubu


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 110
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2007 8:17 pm    Předmět: Aplikace ,,Vím, jak řídím.", resp. pražská opencard Citovat

Nemá to již někdo z Vás? Nebo jsou nějaké závažné argumenty proč ne? Dnes jsem si vyzvedl hotovou ,,Opencard" díky které bych měl mít prřístup na web Prahy, kde si můžu online zkontrolovat z čeho všeho jsem podezřelý, což se mi líbí a chci si to zítra dodělat (Vím, jak řídím se zprovozňuje zvl᚝.). Ale někdo říká že ani náhodou, prý jim akorát ulehčím práci, protože na to zprovoznění aplikace tam mam přijít ještě s malým techičákem a oni si mě teda zasociujou s autem, a navíc tam dávám aktuální fotku. Ale na druhou stranu pokud tam něco bude, tak tím že o tom vím tak se můžu trochu připravit, až přijde předvolání tak vím proč atd... A navíc pokud bude hrozit odebrání ŘP tak tam můžu snad zajít předčasně a nechat si ho sebrat tak, aby se mi to hodilo ;-)

Jaký na to máte názor vy? Zas abych neudělal zbytečnou hloupost... Question
_________________
RX65e2, V1 3.863 minuly
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
luky.kohy
Nováček


Založen: 6.11.2007
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2007 3:04 pm    Předmět: Re: Aplikace ,,Vím, jak řídím.", resp. pražská opencard Citovat

Mě by to zajímalo, ale nejsem z Prahy, pouze po Praze jezdím, trvalé bydliště mám jinde. Pokud bych mohl, tak bych si to také zařídil, ale pro mimopražské to asi nebude.
To ti k té kartě dali i nějakou čtečku k PC? Je to karta s magnetickým proužkem nebo čipová karta? Na kolik tě to vyšlo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SteveO
Člen klubu


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 110
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2007 5:15 pm    Předmět: Citovat

Jak jsem psal tak to musíš zprovoznit zvl᚝... Dneska ale měli jenom do 12:00, úřad no, takže to ještě nemám. Nicméně je to karta čipová a pro prvních 50 000 lidí zdarma, čtečku dostanu zapůjčenou (asi na furt, víc nepíšou), při ztrátě, či poškození se platí 400,- .Pro zaměstnance si to dělat k firemnímu vozidlu je to asi hloupost (pokud ot vůbec jde...), ale když je soukromé tak to stejně přijde domu, takže tím jim asi nijak nepomůžu...
_________________
RX65e2, V1 3.863 minuly
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Eversober
Expert


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 1711
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2007 6:10 pm    Předmět: Citovat

Vidím v tom akorát další oko "Velkého Bratra", který si hezky propojí údaje o vozidle s provozovatelem, fotkou a dalšími údaji, které má takto hezky pohromadě... Další databáze, která bude nabízet velké množství údajů...
Děkuji - nechci Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mikicz
Pozorovatel


Založen: 27.10.2006
Příspěvky: 58

PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2007 8:32 pm    Předmět: Citovat

pravdu díš, řidiči Bobe.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Obecná diskuze Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com