Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Laser Strakonická Shell

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Mobilní hlídky a radary
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
x2005
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt červen 12, 2008 11:46 am    Předmět: Laser Strakonická Shell Citovat

Takže dnes ráno potkal kolega laser na Strakonické u pumpy Shell do centra Loc: 50°3'4.818"N, 14°24'38.987"E Čtyřčlenná hlídka s laserem na monopodu/trojnožce. Jel na motorce a ne zrovna předpisovně. Prý se za ním jenom otočili. ;-) Motorku má zcela pasivní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Sokolda
Pozorovatel


Založen: 26.10.2006
Příspěvky: 99
Bydliště: Příbram

PříspěvekZaslal: čt červen 12, 2008 6:17 pm    Předmět: Citovat

JJ, tam stávají často.
_________________
Bel 945CZ a Leštěnka
Oleje,maziva,autokosmetika. Pro Vás sleva z WWW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Eversober
Expert


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 1711
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: čt červen 12, 2008 7:10 pm    Předmět: Citovat

pěkné místo! Dneska se policie nechala slyšet, že si budou vybírat místa, která nejsou tak profláklá... crazy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dort
Člen klubu


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 151

PříspěvekZaslal: čt červen 12, 2008 9:46 pm    Předmět: Citovat

řidič BOB napsal:
pěkné místo! Dneska se policie nechala slyšet, že si budou vybírat místa, která nejsou tak profláklá... crazy


a neni to od nich hezke, ze na nas tak prevetivne mysli a pecuji o nasi bezpecnost crazy a predevsim na nase penezenky Very Happy od te doby co jsem bez AR a potencionalni rusicky, auto mi ukradli drive nez jsem si rusicku stihl koupit, diky bohu, jsem ustril spoooosty penez za PHM - pravda hodne nerad, neb tahnout se jak "smrad" je opravdu napor na psychiku a to nekomentuji, ze od doby kdy jezdim podle limitu, jsem mohl zpusobit asi 100 nehod Sad, byt jsem nikdy predtim zadnou nemel Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dort
Člen klubu


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 151

PříspěvekZaslal: čt červen 12, 2008 10:09 pm    Předmět: Citovat

jsem verny, takze VW Sharan - zcela nepochopitelne v Neratovicich, byt 80% casu parkuji v Praze, kdy nekdy v lednu - jak - jednoduse - staci jen rusicka signalu, vlastni prekodovana ridici jednotka a spetka dusiku a jedes :-) - nejhorsi na tom je, ze v tom meste je cca 30 kamer a vysledek uzasneho patrani PCR je NULA - pravda co cekat, neprisli se sami priznat, tak je nechytli , ale co ceska mi to zaplatila, pravda ne do 5-ti dnu, ale zaplatila

P.S. pro vsechny rypaly - nenechala jsem si auto ukrast a kupodivu plneni od ceske bylo odpovidajici realne cene auta na trhu pravda chteli dolozit tuny nesmylu, ale s ti nebyl problem o svoje auta se staram rad :-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dort
Člen klubu


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 151

PříspěvekZaslal: čt červen 12, 2008 10:22 pm    Předmět: Citovat

myslis prijit o "kus plechu", milacek je spousta jinych veci nez auto :-), no na nove to rozhodne nestacilo, ale odpovidalo to realne cene na trhu za dany rok a najete kilometry :-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Mobilní hlídky a radary Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com