Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

995 údajně CZ ale moc se mi to nezdá. Poraďte prosím
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Bel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
komaar
Návštěvník


Založen: 25.12.2007
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: út prosinec 25, 2007 11:47 pm    Předmět: 995 údajně CZ ale moc se mi to nezdá. Poraďte prosím Citovat

Zdravím,
jelikož jsem si moc přál antiradar a přestože jsem celý rok co se rychlosti týče moc zlobil tak mi ho ježíšek (otec) včéra nadělil pod stromeček.
Původně po prozkoumání trhu a konsultaci se zasvěcenými jsem vybral RX65euro -- ale jelikož to byl dárek tak ježíšek přes známýho koupil model 995. Prej že se jedná o špičku na trhu a lepší neni, a zaručeně že to je CZ verze.
Dnes druhý den po důkladném nastudování manuálu jsem však dost v rozpacích a nevím co si mám myslet.
upřesnuji že ho mám v režimu Highway danej horizontálně, uprostřed dole na přednim skle v režimu Voltmetru a Tech modu kterej ukazuje frekvenci

1. Po zapnutí (a v normálním nebo zrychleném modu) se jako první zobrazí Bel RX 65 -- podotýkám že model to má být 995 (na detektoru i krabici i originál manuálu to sedí)

2. Při nastartování a úvodu (a v normálním nebo zrychleném modu) se při projíždění pásem zobrazí při pásmu Ka slovo USA (konkrétně tedy X off, K off, Ka USA--- z toho co jsem jako lama zatím zjistil, i podle selského rozumu by tam však mělo být CZ (možná EUR nebo nevim ale myslim že každopádně ne USA
zkoušel sem to v nastavení pásem přepnout ale je tam navýběr pouze USA, Intl, Off

3. Po dnešním krátkém testování při cestě na návštěvu skrz město sem byl dost rozčarovanej tim co to dělá. čekal jsem že se budou dít nějaký planý poplachy ale ne takovýho rozsahu.
Při cestě z kobylis na kavčí hory a zpět jich bylo asi 7 --
na magistrále ve Wilsonově směrem na václavák i zpátky (celkem dlouhou dobu), na nábřeží kapitána jaroše jeno směrem do holešovic (zato však po 10 sekundovém pípání že pomě někdo de se ozval i Laser alert což sem myslel že vyletim zkůže, pak ještě někde ve vršovicích u benzínový pumpy, pak taky v povltavský ulici u ústavu jeno dvakrát zapípal, na mostě barikádníků směrem do centra zapípal asi 5x
a taky na mostě směrem na náměstí republiky

4. Na displayi se při těchto (podle mě) falešných poplaších zobrazí frekvence 34.599 kterou by detektor snad neměl skenovat nebo jo ?

4. Bydlim v kobylisích kousíček od radaru na Čimický, kvůli nedostatku času jsem tam udělal asi jenom 5 koleček
--- na příjezdu zespoda vpohodě, první detekce někde u tý světelný křižovatky takže dostatečnej čas na reakce -- i na odjezdu zezhora se to hlásí včas někde na tom horizontu u odbočky doprava ---- akorád jednou se mi stalo že sem ohlásil až asi 10 metrů před radarem což bylo uplný zklamání

5. další divná věc je ta že tenhle detektor se vpodstatě už unás upravenej neprodává, a i přístup prodejce byl prej divnej (omlouval se prej za potrhanou krabici, fakturu posílal mailem, návod k obsluze taky mailem avšak na model 965 že je to údajně stejný)

Zajímaj mě vaše názory na tyhle jevy, mě se to vůbec nezdá a připadá mi že ten detektor je levej. Šroubek vespod detektoru je vodrápanej takže doněj nědo v česku určitě lezl
Tak prosím o radu co dál, jestli ho ještě nějak testovat, nebo přepnout, nebo vrátit, nebo nevim --- každopádně vim že potřebuju něco spolehlivýho protože můj řidičák visí na vlásku

Díky za rady


Naposledy upravil komaar dne čt leden 03, 2008 7:33 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shwaara
Expert


Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 1529
Bydliště: adresa místa trvalého pobytu na území České republiky

PříspěvekZaslal: st prosinec 26, 2007 12:04 am    Předmět: Citovat

Hodis se obrazek, jak vubec vypada? Taky mi to prijde divny, ale tohle je uz na me moc odborny:) Zdejsi prodejci by Ti asi poradili vic. Jaky frekvence to skenuje a pocet falesnych poplachu, zalezi na nastaveni. To by melo byt od prodejce v CR OK, ale asi existuji i vyjimky.... Kazdopadne bys mel mit v menu Ka narrow.
Co se detekce tyce, muzes si tu nekde najit nase detekce na cimicky. Pro lepsi vysledky je vhodny mit Bela vertikalne. Kde je na cimicky svetelna krizovatka? Pred krizovatkou s Premyslenskou? Moc to tam neznam..
_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě. Vymýšlím si, abych byl zajímavější.
Výbava od www.antiradary.net

Jsem radarově senzitivní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ragamix
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1873
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: st prosinec 26, 2007 9:19 am    Předmět: Re: 995 údajně CZ ale moc se mi to nezdá. Poraďte prosím Citovat

komaar napsal:
1. Po zapnutí (a v normálním nebo zrychleném modu) se jako první zobrazí Bel RX 65

toto je asi najzvlastnejsia vec. zeby niekto do obalu od 995 hodil vnutro z rx65 usa? (rx65 euro pri zapnuti vypisuje "Rx65Euro") neviem ale ci sa tam zmesti.. nikdy som to neskusal.

komaar napsal:
2. Při nastartování a úvodu (a v normálním nebo zrychleném modu) se při projíždění pásem zobrazí při pásmu Ka slovo USA

CZ resp Euro verzie maju na vyber Ka EUR, Ka CZ resp Ka Narrow + jednotlive sekcie. V kazdom pripade nie Ka USA. Toto je USA verzia.

komaar napsal:
3. Po dnešním krátkém testování při cestě na návštěvu skrz město sem byl dost rozčarovanej tim co to dělá. čekal jsem že se budou dít nějaký planý poplachy ale ne takovýho rozsahu.

tu ti lepsie poradi niekto z Prahy ale mne zda ze ich je ozaj vela

komaar napsal:
4. Na displayi se při těchto (podle mě) falešných poplaších zobrazí frekvence 34.599 kterou by detektor snad neměl skenovat nebo jo ?

na tejto frekvencii ziadny radar v CR nepracuje a ani ziadny 995CZ alebo RX65Euro ju neprehladava.

komaar napsal:
Tak prosím o radu co dál, jestli ho ještě nějak testovat, nebo přepnout, nebo vrátit, nebo nevim --- každopádně vim že potřebuju něco spolehlivýho protože můj řidičák visí na vlásku

ak je to mozne skus ho cim skor vratit a kup si RX65Euro od spolahlivych predajcov.

tiez by ma celkom by ma zaujimalo ako vyzera. ak sa da hod sem fotky detektoru a tiez pripadne krabice. ak to neni tajomstvo tak pripadne aj kde si ho kupil (web?).. ehm kde ho jezisek kupil Wink
_________________
| www.bezpokut.sk | STINGER je legálny, radarové detektory nie!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Josef
Anonymní





PříspěvekZaslal: st prosinec 26, 2007 10:55 am    Předmět: Citovat

Podle všech indicií to je 995US verze, která má hodnotu 6000,- Kč
Návrat nahoru
komaar
Návštěvník


Založen: 25.12.2007
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: st prosinec 26, 2007 12:46 pm    Předmět: Citovat

Díky za odpovědi,
vypadá takto

jinak podle emailu sem vydedukoval že je odsud http://www.antiradar.com/ čili Cyberdyne tech. -- (upřesnuji že to bylo na doporučení přes známýho otce kterej dal na ně dobrý reference z minulosti)

dneska udělám nějaký videa těch poplachů po praze a večer to sem dám a těším se na vaše názory, díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shwaara
Expert


Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 1529
Bydliště: adresa místa trvalého pobytu na území České republiky

PříspěvekZaslal: st prosinec 26, 2007 12:55 pm    Předmět: Citovat

http://www.antiradar.com/eshop/catalog/index.php?sel_id=3
citace:
Levný detektor se může pěkně prodražit !
Před nákupem detektoru se přesvědčte, zda se jedná o upravenou verzi pro použití v ČR !

Jinak je teoreticky mozny, ze by slo o nejaky reklamovany kousek (ojety sroubek), do kteryho byl nahran software RX65 a nechana streva 995?
Very Happy Jinak tohle je obal 995, nechapu, co dela na displeji RX65. A ani bych to radsi nechtel vedet. Supem bych to zanesl zpatky a koupil neco poradnyho, zadny kockopes. Je od Jeziska mily, ze mel snahu, ale kdyz se o to nezajima, muze se snadno zmylit.
_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě. Vymýšlím si, abych byl zajímavější.
Výbava od www.antiradary.net

Jsem radarově senzitivní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komaar
Návštěvník


Založen: 25.12.2007
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: st prosinec 26, 2007 1:54 pm    Předmět: Citovat

tady sem zatim udělal video ze startu
http://www.youtube.com/watch?v=4gvAYUAudtA

tady video z menu, složka Bands
http://www.youtube.com/watch?v=HFVitlAJYeU
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: st prosinec 26, 2007 2:19 pm    Předmět: Citovat

cus kamo, taky jsem z Kobylis, koukal jsem a podle me nejakou verzi, kterou jsem jeste nevidel... V ka podle ma moznost Ka Intr, takze by to melo byt zuzeny... KOukni na moje tetsovani na Cimicky a porovnej si detekce, lehko poznas jestli je to US nebo Cz verze, ale prijde mi to jako dobry paskvil.... crazy
Návrat nahoru
shwaara
Expert


Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 1529
Bydliště: adresa místa trvalého pobytu na území České republiky

PříspěvekZaslal: st prosinec 26, 2007 2:22 pm    Předmět: Citovat

gebič napsal:
cus kamo, taky jsem z Kobylis, koukal jsem a podle me nejakou verzi, kterou jsem jeste nevidel... V ka podle ma moznost Ka Intr, takze by to melo byt zuzeny... KOukni na moje tetsovani na Cimicky a porovnej si detekce, lehko poznas jestli je to US nebo Cz verze, ale prijde mi to jako dobry paskvil.... crazy

Podle detekci by to mozna i CZ verze byt mohla, ale ten pocet FP je az ohromujici Very Happy Paskvil, takhle AR nemuze a nesmi fungovat. Ja hlasuju pro vratit, snad to Jezisek pochopi, a koupit jinej/jinde jinej.
_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě. Vymýšlím si, abych byl zajímavější.
Výbava od www.antiradary.net

Jsem radarově senzitivní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ragamix
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1873
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: st prosinec 26, 2007 2:40 pm    Předmět: Citovat

komaar napsal:
jinak podle emailu sem vydedukoval že je odsud http://www.antiradar.com/ čili Cyberdyne tech. -- (upřesnuji že to bylo na doporučení přes známýho otce kterej dal na ně dobrý reference z minulosti)

Neni zac. Cyberdyne kedysi upravoval detektory takze to doporucenie malo dobry zaklad ale niekde sa stala chyba.

shwaara napsal:
Jinak je teoreticky mozny, ze by slo o nejaky reklamovany kousek (ojety sroubek), do kteryho byl nahran software RX65 a nechana streva 995? Very Happy Jinak tohle je obal 995, nechapu, co dela na displeji RX65.

To je celkom mozne. Alebo objavene stare zasoby pri vianocnom upratovani. Na stitku je 2504 - detektor bol vyrobeny v 25 tyzdni roku 2004(!). Aj ked vnutri moze byt nieco ine..

shwaara napsal:
Je od Jeziska mily, ze mel snahu, ale kdyz se o to nezajima, muze se snadno zmylit.

Mr. Green Wink sakra takto mi kazit iluzie.. ja ze sa vyzna vo vsetkom tongue

gebič napsal:
V ka podle ma moznost Ka Intr, takze by to melo byt zuzeny...

Ka Intr je Ka superwide. Ka USA je americke Ka narrow pasmo.... jedine ze.. jedine zeby v cyberdyne pracovali (alebo zaciatkom roka zacali pracovat) na novej CZ verzii pre RX65. Pasmo posunuli ale popis v menu nie. Ale to su uz spekulacie a nezapada do toho falosny poplach na 34.599

Co by som robil - skus ho reklamovat (mozno chyba pri nahravani firmware - chceli nahrat 995cz ale nahrali rx65usa....) ak by tam vedeli nahrat 995CZ tak mas super detektor. Moznost cislo 2 je vratit ho.
Ale inak pekna zahada Confused Confused
_________________
| www.bezpokut.sk | STINGER je legálny, radarové detektory nie!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: st prosinec 26, 2007 4:28 pm    Předmět: Citovat

Jeste by me zajimala cena za jakou jsi ho poridil, nebo spise Ti ho prinesl jezisek, me to prijde, jako jem ja koupil svuj prvni antak 995 US, ale nastasti jenom za 4000 a prodal sem ho pak za 8000 a koupil od Roberta spolehliveho Tageta 550 Euro... Mr. Green
Návrat nahoru
komaar
Návštěvník


Založen: 25.12.2007
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: st prosinec 26, 2007 5:50 pm    Předmět: Citovat

udělal jsem pár videí, je tam vidět jak mi to detekuje 34.599 ( to na hrozně moc místech po celé praze ) pak taky 34.635 a 34.672

magistrála Wilsonova směrem na Muzeum ( tam je to uplně šílený 34.559 pak laser a vefinále 34.635 )
http://www.youtube.com/watch?v=cyw8KPSDP1o

Čimická dolu pozdní detekce !!!!
http://www.youtube.com/watch?v=AYdClHdY7jA

34.672 u Hradčanský
http://www.youtube.com/watch?v=vv05uGKtRk0

34.599 Letná
http://www.youtube.com/watch?v=yfRre7uvsTs

na Štefánikově mostě směr Revoluční 34.599
http://www.youtube.com/watch?v=E2Diq6pzD6Q


podle mě ztoho teda opravdu vyplývá to že ten detektor je levej,, přece neni možný aby to dělalo takovýhle věci nebo se pletu? crazy
ježíšek ho údajně koupil za +- 15000
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shwaara
Expert


Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 1529
Bydliště: adresa místa trvalého pobytu na území České republiky

PříspěvekZaslal: st prosinec 26, 2007 5:58 pm    Předmět: Citovat

No ta cimicka je uplne mimo realitu upravenych verzi. Nemas ho nakrivo - doprava? Tezko srovnavat, kdyz ho mas horizontalne, vetsina nas tu jezdi na vertikal, ma to lepsi vysledky.
Na Letny, Hradcansky, Wilsonove i Stefanikove moste jezdim s RX65E taky a zadny FP. To bude tim, ze mam tyhle frekvence vyply Smile
_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě. Vymýšlím si, abych byl zajímavější.
Výbava od www.antiradary.net

Jsem radarově senzitivní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: st prosinec 26, 2007 6:27 pm    Předmět: Citovat

No tak podle me jasna reklamace, pokud od nej mas doklady, nevahal bych ani minutu... crazy crazy . Tohle je fakt detektor na pic.... offtopic

Ps: Ale mam obavy, ze prachy z toho kdo Ti to prodal nedostanes, jelikoz tyhle smejdy prodava urcite zamerne!! Exclamation

Pss: Prozradis kdo byl pan prodejce? Laughing


Naposledy upravil gebič dne st prosinec 26, 2007 6:36 pm, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
LUB
Expert


Založen: 5.8.2007
Příspěvky: 374
Bydliště: KV

PříspěvekZaslal: st prosinec 26, 2007 6:28 pm    Předmět: Citovat

komaar napsal:
udělal jsem pár videí, ...

Vítám tě na fóru. Detekci každopádně zlepšíš převrácením na vertikál (buď dej do držáku na PDA s husím krkem, nebo kup od Roberta vertikál originál) i kdyby to byla US verze, ale s těma bláznivejma detekceme je to divný. Při startu sice ukazuje RX65, ale mám pocit , že nastavení frekvencí u klasickýho RX65 vypadá jinak... to by mohl popsat (natočit na video) Shwaara
edit: zde je video od Roberta jak vypadá skutečný mód pro nastavení u RX65, takže to co mᚠje nějaká softwarová splácanina
http://www.antiradary.net/video/bel-rx65-euro.wmv
_________________

Výbava v mém autě: □□□□□□
(kdo nemá čisté svědomí vidí bohu?el jen čtverečky)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Bel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com