Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Help s BEL 975R

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Bel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
STITCH
Kolemjdoucí


Založen: 17.6.2007
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: ne červen 17, 2007 7:14 pm    Předmět: Help s BEL 975R Citovat

Čaute!
Dostal jsem tip na tohle fórum a potřeboval bych poradit.
Tento týden jsem koupil autí a předcházející majitel mi v něm nechal antiradar Bel 975R.Mám k němu i krabičku a nějaké manuály,ale v anglině.
Mám ho nainstalovaný uvnitř auta-na předu je na zpětném zrcátku-těsně pod stopem a v zadu je pod třetím brzdovým světlem.Ta ovládací krabičkaje zastrčena v šuplíku.Mělo by to být vše nastaveno,ale mám pár dotazů.
1.pokud mě chytnou poliši a všimnou si toho,tak může být problém?
2.jízda hlavně do Rakouska-je to problém?Na stránkách jsem našel,že je povolen pro celou EU,ale nechce se mi tomu věřit-a někdo mi říkal něco ohledně atestu, že pokud ho mám tak není problém,ale ten samo nemám. Sad
3.jak to má přesně reagovat,jak dopředu mě to upozorní na měření a kolik mám pak času na zbrždění než budu změřen?
4.jak je to dobrej detektor?Podle toho co jsem si už o něm našel,tak by měl být slušný?
Děkuji za všechny rady!!! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef
Anonymní





PříspěvekZaslal: po červen 18, 2007 8:46 pm    Předmět: Citovat

Pevně namontované detektory mají problém s atestem, protože každé pevně montované zařízení musí mít potřebný atest ze státní zkušebny. V Rakousku i Německu jsou detektory i antiradary zakázané pod pokutou popřípadě zabavením zařízení.

Jak bude detektor reagovat záleží, zda je detektor upraven pro český trh. Pokud je upraven (pozna se to, že v menu lze nalézt pásmo Ka 34,0 a 34.3 a pak bude hlásit radary 100-500m předem, záleží na umístění radaru, tzn. řidič mnoho času na brždění nemá, průměrně 2-3 sekundy.

Takže pokud má CZ úpravu tak je velmi dobrý (nejlepší od Beltronics) pokud ne, tak je to velmi slabý a nepoužitelný detektor v ČR se spoustou falešných poplachů.
Návrat nahoru
STITCH
Kolemjdoucí


Založen: 17.6.2007
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: po červen 18, 2007 9:33 pm    Předmět: Citovat

Aha! Takze zjistim podrobnosti a uvidim?Ale asi by to melo byt v te CZ verzi,protoze to ma i nekolik jeho znamych! Zatim diky za info.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Bel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com