Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Nový test - trojnožka 34.02GHz
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Valentine One
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ragamix
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1873
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: čt říjen 26, 2006 10:01 am    Předmět: Citovat

caf,

zase ja Mr. Green neboli by tie videa aj vo wmv formate pllls? (ja viem ze vsetko sa neda kvoli mne upravovat ale aspon tie zaujimavejsie..) diki!

dalsia vec - ked hladate radary na 34GHz (+/- samozrejme) staci prist na Slovensko.. vacsina je ich tu 34GHz.. uz sa nepamatam kedy som videl inu frekvenciu (aj ked zas stale na display necumim)
_________________
| www.bezpokut.sk | STINGER je legálny, radarové detektory nie!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zibby
Admin


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 293
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt říjen 26, 2006 10:25 am    Předmět: Citovat

a koukám jak koukám, tu trojnožku ani na jednom videu nevidím. Kde je ??? Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt říjen 26, 2006 10:28 am    Předmět: Citovat

Hned za přechodem po levé straně (na odjezdu) stojí policejní Felicie a těsně za ní stojí trojnožka.
Návrat nahoru
Zibby
Admin


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 293
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt říjen 26, 2006 10:47 am    Předmět: Citovat

už ji vidím, schovaná za dodávkou Evil or Very Mad
Detekce u obou dobrá, no V1 opět trochu navrch Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt říjen 26, 2006 10:56 am    Předmět: Citovat

Policejní klasika - účelem měření není prevence, ale výběr pokut.

Jinak na videích je vidět ten velký dosah V1 po průjezdu radarem, to zadní čidlo V1 je velmi dobře použitelné proti měření za jízdy ze zadu.
Návrat nahoru
dort
Člen klubu


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 151

PříspěvekZaslal: čt říjen 26, 2006 11:23 am    Předmět: Citovat

škoda, že to porovnání není s 965CZ Sad

jinak rozdíl mi na odjezdu vyšel na cca 30metrů z cirka 60 metrů celkové detekce? počítám dobře?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt říjen 26, 2006 11:29 am    Předmět: Citovat

dort napsal:
škoda, že to porovnání není s 965CZ Sad

jinak rozdíl mi na odjezdu vyšel na cca 30metrů z cirka 60 metrů celkové detekce? počítám dobře?


Detekce na příjezdu je u V1 cca 200m (Bel 180m) , na odjezdu cca 90m (60m).
Návrat nahoru
x2005
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt říjen 26, 2006 1:04 pm    Předmět: trojnožka Citovat

Chlapi, vy jste měli na testování trojnožku a nepozvali jste mě? Mad Evil or Very Mad A já mám takových detektorů na porovnání...... Sad Hoďte přístě info na radary.cz prosíííím. Takhle se nedá seriózně pracovat. Exclamation
_________________
Kancelář pro uvádění bájných příběhů na pravou míru.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Josef
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt říjen 26, 2006 1:09 pm    Předmět: Citovat

Byla to opravdu náhoda, většinou to zabalí do 9 hod., zřejmě měli málo vyděláno, tak to jeli dovybrat sem. Až ji opět spatřím, dám vědět. Ani jsem nestačil otestovat vertikální polohu.
Návrat nahoru
Alex..
Nováček


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 18
Bydliště: Praha, Ostrava

PříspěvekZaslal: čt říjen 26, 2006 1:15 pm    Předmět: Re: Nový test - trojnožka 34.02GHz Citovat

Josef napsal:
Tak konečně jsem se dočkal a v Podolí měřili trojnožkou, která má na odjezdu celkem mizernou detekci a pokud není v cestě paprsku moc odrazů, pak je vzdálenost detekce u Bel 945CZ hodně kritická - málem mě dostali v Modřanech dokonce na příjezdu!


nejel jsi v těch modřanech včera večer? U černého koně? já měl detekci tuším taky hrozně malou - cca 50m Shocked
jinak tady běžně mívám 200-400... tak jsem byl fakt v šoku Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt říjen 26, 2006 1:41 pm    Předmět: Re: Nový test - trojnožka 34.02GHz Citovat

Alex.. napsal:
Josef napsal:
Tak konečně jsem se dočkal a v Podolí měřili trojnožkou, která má na odjezdu celkem mizernou detekci a pokud není v cestě paprsku moc odrazů, pak je vzdálenost detekce u Bel 945CZ hodně kritická - málem mě dostali v Modřanech dokonce na příjezdu!


nejel jsi v těch modřanech včera večer? U černého koně? já měl detekci tuším taky hrozně malou - cca 50m Shocked
jinak tady běžně mívám 200-400... tak jsem byl fakt v šoku Shocked


To bylo asi před měsícem, stáli hned za zastávkou (za kapličkou) a detekce podobná. V1 by na tom byla určitě lépe.
Návrat nahoru
AntiRadary.cz
Expert


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 1459
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt říjen 26, 2006 8:11 pm    Předmět: Citovat

Laughing Jsem si rikal, ze mate nejake fantasticke vzdalenosti, o kterych si ja mohu nechat zdat, ale ted jste asi potkali hostivarsky radar nebo jeho brachu a hned jsou ty vzdalenosti realnejsi ... Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
AntiRadary.cz
Expert


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 1459
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt říjen 26, 2006 8:14 pm    Předmět: Citovat

Zitra odpoledne mozna budu jezdit po Praze a pokud to vyjde, tak konecne namontuji testovaci V1 (tolik jste do mne vrtali, ze jsem si ho poridil take), takze kdyz nekdo potkate radar na Praze 1, 2, 3, 4, 10, tak dejte vedet SMS-kou na tel: 607 78 78 99.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
b
Pozorovatel


Založen: 26.10.2006
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: čt říjen 26, 2006 10:19 pm    Předmět: Citovat

Ted me napadlo (jak jsem psal Josefovi na stare forum - omlouvam se ostatnim, neni to dulezite), ale kdyz mi ukazuje display jednicku (1), je to sila signalu, anebo pocet radaru? Jsem liny podivat se do manualu, ale podivam se.
_________________
V1 v1.8 POP2, fw3.856
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
b
Pozorovatel


Založen: 26.10.2006
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: čt říjen 26, 2006 10:45 pm    Předmět: Zadni cidlo Citovat

Sakris, stejne se mi zda, ze to zadni cidlo je nejake citlivejsi nez to predni. Predni pipa s mnohem mesi frekvenci nez kdyz minu radar a zedni se uplne "rozjeci".
_________________
V1 v1.8 POP2, fw3.856
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Valentine One Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com