Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Target 550 Euro, horizontální vs vertikální poloha
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Bel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2007 11:49 am    Předmět: Citovat

Moc moc moc pekny.. Ja vcera konecne nasel radar, tedy antak mi zachranuil krk, chytali na cs. exilu a detekce proti radaru cca 350m a po smeru (mereni) cca 210m, takze pohoda, jel jsem tam 90km/h na 50km/h a v pohode jsem ubrzdil, ale nebyli vubec videt... Bohuzel uz nemam N70, takze videa ani fotky nejsou, takze mi holt musite verit, ale provedl jsem 5 testovani +- 30m stejny... :-).

Tady jsou souradnice: Loc: 50°0'36.24"N,14°24'54.12"E
Návrat nahoru
x2005
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červenec 24, 2007 4:21 pm    Předmět: Citovat

Konečně jsem narazil na radar ve Vrbenského Loc: 50°6'33.09"N,14°26'43.53"E
PČR felda kombi 34,010
965CZ na Snaila
Odhad odjezd 120m, příjezd 190m (vzduchem)
První detekci jsem měl, když jsem jel po Argentinský pod mostem. Tak jsem to tam otočil a byli tam. ;-)
Chlapci stojí na chodníku a měří příjezd z kopce z mostu. Vybírají až na úrovni Ortenova náměstí, takže rychlíci můžou ještě odbočit doprava do Plynární.


_________________
Kancelář pro uvádění bájných příběhů na pravou míru.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Josef
Anonymní





PříspěvekZaslal: út červenec 24, 2007 5:59 pm    Předmět: Citovat

Pěkná detekce do zatáčky!!
Návrat nahoru
Eversober
Expert


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 1711
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: út červenec 24, 2007 6:16 pm    Předmět: Citovat

x2005: moooc hezkýýý! Very Happy Já už dlouho nic nepotkal crazy crazy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
x2005
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červenec 31, 2007 9:01 pm    Předmět: Citovat

Dneska jsem jel odpoledne po Modřanský a měřili tam MP na odjezdu z křoví. Loc: 50°1'24.35"N,14°24'13.93"E Detekce na příjezdu se mi zdála mizerná, tak jsem se tam několikrát otočil. Vyzkoušel jsem horizontál i vertikál. Horziontál byl ještě horší. Měl jsem tam víc detektorů, takže průměrná detekce je tady:

Příjezd - V 180m / H 125m


Odjezd - V 250m / H 120m


Nevím, proč byla detekce tak mizerná. Asi je silnice hodně široká, nemá se to kde odrážet, uprostřed zábradlí a ještě často stíní před radarem auto, která se snaží připojit z vedlejší.
_________________
Kancelář pro uvádění bájných příběhů na pravou míru.....


Naposledy upravil x2005 dne út červenec 31, 2007 9:18 pm, celkově upraveno 3 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Eversober
Expert


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 1711
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: út červenec 31, 2007 9:09 pm    Předmět: Citovat

x2005 napsal:
Dneska jsem jel odpoledne po Modřanský a měřili tam MP na odjezdu z křoví.


Odkud jsi jel?? Laughing Laughing Já je tam totiž neviděl a to jsem měl zaplé dva detektory! Ne fakt, nikdo tam v 16,05 nebyl!
Tvoje detekce je ještě good - jsou známé "hotdogovače", které tam mají detekci jako 995US Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef
Anonymní





PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2007 3:18 pm    Předmět: Citovat

Ta tvoje detekce je hodně podobná té mojí - víc z toho nevymáčkneš, záleží i na provozu....
Návrat nahoru
gazzalodi
Nováček


Založen: 4.9.2007
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 6:03 pm    Předmět: Citovat

Zdravim. Mam Targeta na 45° umisteneho. Porad resim vertikal/horizontal, a co jsem zatim vypozoroval, do mesta lepe vertikal, na dalnice a okresky lepe horizontal. Tohle forum bude velkym prinosem pro majitele AR, ale myslim si ze by bylo dobre udelat ho plne privatni, tzn. aby si guesti nemohli cist jednotlive sekce.. Treba ty temata ohledne montaze jammeru..
_________________
Moje auto je prosto jakýchkoli zakázaných zařízení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gazzalodi
Nováček


Založen: 4.9.2007
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: čt září 06, 2007 12:10 am    Předmět: Citovat

Tak dneska jsem provedl test na Rameru v merici ceduli v obci Kninicky u Brna.
Jedine co se da rict, na prijezdu detekce stejna horizontal i vertikal, na odjezdu pri vertikalu detekce dvojnasobna. Takze zitra vymyslim umisteni : - )
_________________
Moje auto je prosto jakýchkoli zakázaných zařízení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt listopad 01, 2007 9:52 am    Předmět: Citovat

Tak vcera jsem konecne na ceste z geocachingu nacapal chlupaty, zase na ulici Generala Sisky, tam snad uz jsou skoro vsude, vcera byli na zajimave pozici /pro me uplne nove, ale podle me tam byli takhle schvalne, jelikoz kdyz by jim nekdo od kasy ujel, tam to jde, tak maji fotku a pak si ho dohledaj)), necekal jsem je tam vubec, ale nastesti mam Targeta 550 Euro vertikal (tim moc dekuji Robertovi), jelikoz moje najezdova rychlost byla 95km/h akorate jsem zavodil s jednim troubou v A6... Nastesti antak upozornil cca 150m pred nima, v pohode pribzdil, takze moulik pak me fakoval, ze me porazil, ja si ho pak vychutnal u kasy a zamaval mu... Tak jsem jeste kolem neho provokativne 4x projel (a divne cumel, ale musel jsem testovat) a byl to morgo, takze spokojenost.... Prikladam foto na mape detekci, je to +- 5m ne presne, ale nejlepsi detekce byla tech 160m a nejhorsi 140m... Podle me na pohodlne zabrzdeni staci kdyz je to okolo 100m, to musi zpomalit kazdy...
Návrat nahoru
x2005
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt listopad 01, 2007 12:14 pm    Předmět: Citovat

gebič napsal:
zase na ulici Generala Sisky, tam snad uz jsou skoro vsude, vcera byli na zajimave pozici /pro me uplne nove, ale podle me tam byli takhle schvalne,


Hm, opět se ukazuje, že při poplachu na detektoru je potřeba hned přizpůsobit rychlost. Kdybys jel dál a čekal obvyklé měření na odjezdu...... Sad
_________________
Kancelář pro uvádění bájných příběhů na pravou míru.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt listopad 01, 2007 1:27 pm    Předmět: Citovat

x2005 napsal:
gebič napsal:
zase na ulici Generala Sisky, tam snad uz jsou skoro vsude, vcera byli na zajimave pozici /pro me uplne nove, ale podle me tam byli takhle schvalne,


Hm, opět se ukazuje, že při poplachu na detektoru je potřeba hned přizpůsobit rychlost. Kdybys jel dál a čekal obvyklé měření na odjezdu...... Sad


Presne tak ja tedka uz jsem naucenej pip pip hnedka brzda... To plati pro vsechny, poslouchejte detektor, je to dobry radce a hlavne pomocnik, ten polda se v tom aute divil, kdyz jsem kolem neho jel a navic jsem pak vyzvedaval pritelku a primo u nej jsem zastvil a ukazal ji kde presne jsou, jelikoz od spolujezce je to hodne spatne videt.... Mr. Green Mr. Green
Návrat nahoru
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: st listopad 07, 2007 7:34 pm    Předmět: Citovat

Opět nové místo na Generála Šišky, tentokráte poprvé chápu měření, když tam je přechod, i dokonce ho schvaluji!! Detektor mě v pohodě upozornil, ale mít ho v horizontálu, tak cáluji!! Takze to shrňme:
Horizontální umístění:
nejlepší detekce: 22m
nejhorší detekce: V paprsku měření, tedy po změření


Vertikání umístění:
nejlepší detekce: 160m
nejhorší detekce: 50m


Obrázek měření:
Návrat nahoru
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne listopad 25, 2007 2:25 pm    Předmět: Citovat

Opet jsem nacapal flojdy okolo Libuse, snezilo, ale stali tam a kousek dale chytali... Sice byli napadni jako krava (jedine auto co tam stalo, a jeste bylo polepene MP), i bez antaku me bylo jasny ze tam chytaji, ale i tak detekce super... Udelal jsem nakres kde byli a detekce byla tak obrovska, ze i clovek bez brzd by to zpomalil... Mr. Green

Ps: I pres tato fakta tam meli celkem dost noumu, tak nechapu, lidi snad vubec necumi, moje prvni najezdovka byla okolo 85km/h a videl jsem je drive, nez pipnul antak, ale to bylo smerem proti radaru, takze ne v chytani, tak jsem to dvakrate otocil a na obrazku je me shrnuti... Jeste dodatek, samozrejme to bylo ve vertikalni poloze!


P.s.s: Jeste bych dodatecne podekoval ridici Bobovi, ten me rekl, kam to dati..:-)


Naposledy upravil gebič dne po listopad 26, 2007 2:54 am, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
AntiRadary.cz
Expert


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 1459
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne listopad 25, 2007 5:45 pm    Předmět: Citovat

gebic: Tak to je super detekce! Myslim, ze s takovou citlivosti ztraci nakup V1 uplne smysl. Jiz ted doporucuji svym zakaznikum spise RX65 EURO, i kdyz jeste pred mesicem to bylo presne naopak, ale ten cenovy rozdil je cim dal, tim hure zduvodnitelny a pro vetsinu zakazniku je RX65 EURO lepsi variantou. Exclamation

Uvidim jeste, jake zlepseni prinese dalsi zuzeni Ka narrow pro RX65 EURO a kdyz to bude znamenat dalsi zvyseni citlivosti a odolnosti k falesnym poplachum, tak V1 vyradim z nabidky uplne nebo bude jenom na objednavku.
_________________
--- Výhradní distributor produktů Stinger v České republice ---
http://www.antiradary.cz , http://www.antiradary.com , http://www.valentineone.cz , http://www.antilaser.net
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Bel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 7 z 8

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com