Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

umisteni V1
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Valentine One
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
acizek
Nováček


Založen: 5.4.2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: čt duben 05, 2007 8:14 pm    Předmět: umisteni V1 Citovat

zdravim,
mam nove V1 a uvazuji o tom, kam ji umistit. dal jsem ji na sklo nahoru u zpetneho zrcatka. nicmene vzhledem k tomu, ze planuji i cesty do Rakouska a Nemecka, chtel bych ji ukryt, aby mi na ni neprisli.
nabizi se vice variant, jedna je pouziti nejakeho venkovniho drzaku a umisteni do masky (napr. http://www.a-bond.com/index2.htm).
dalsi moznost je umisteni nekam do interieru tak, aby detektor nebyl videt. napr. http://www.talktax.com/lidatek-V1%20install/ nebo http://www.unofficialbmw.com/e36/electrical/e36_hardwiring_a_valentine_1.html

co myslite, co je lepsi moznost? u jakekoliv varianty samozrejme pouziji externi displej a jednotku na hlasitost...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
snail
Expert


Založen: 30.10.2006
Příspěvky: 1423

PříspěvekZaslal: čt duben 05, 2007 8:28 pm    Předmět: Citovat

Vždy budu doporučovat vlastní variantu - AR vertikálně ze strany na hlavové opěrce - řidiče u mě a spolujezdce u tchýně, napájení vede pod potahem sedadla (přestože je to nesnímatelná kůže, lze to protáhnout) od el. ovládaných sedaček nebo ve středovém tunelu od rádia, a přes všechny hlavové opěrky přehozený přehoz alá autobusové potahy v barvě interiéru. Nic není vidět, bez externího dispaye AR šeptá do ouška, nikde ho nemusíš vyndavat z obavy před ztrátou. Před event. vyzařováním do hlavy je AR na kovové destičce, citlivost nezměněna.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acizek
Nováček


Založen: 5.4.2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: pá duben 06, 2007 9:55 am    Předmět: Citovat

diky, zajimava varianta... mas foto?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
x2005
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá duben 06, 2007 10:20 am    Předmět: Re: umisteni V1 Citovat

acizek napsal:
nicmene vzhledem k tomu, ze planuji i cesty do Rakouska a Nemecka, chtel bych ji ukryt, aby mi na ni neprisli.


Projel jsem Rakousko tam a zpět přes den s Bel960 na sluneční cloně spolujezdce. Pouze před hranicemi včas sundat.
_________________
Kancelář pro uvádění bájných příběhů na pravou míru.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
bobek
Pozorovatel


Založen: 24.12.2006
Příspěvky: 70
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá duben 06, 2007 11:14 am    Předmět: Re: umisteni V1 Citovat

x2005 napsal:

Projel jsem Rakousko tam a zpět přes den s Bel960 na sluneční cloně spolujezdce. Pouze před hranicemi včas sundat.


Nevíte někdo, jaké sankce, kromě zabavení detektoru uplatňuje tamní polofašistická policie? Výška pokuty, vězení, tělesné tresty?
_________________
Valentine 1 v.1.8 POP2, fw. 3.858
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acizek
Nováček


Založen: 5.4.2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: pá duben 06, 2007 2:12 pm    Předmět: Citovat

"ja vyzaduji trest... ja vyzaduji nejvyssi trest... ja vyzaduji trest smrti" Very Happy
videl bych to na zastreleni na miste...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bobek
Pozorovatel


Založen: 24.12.2006
Příspěvky: 70
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá duben 06, 2007 3:30 pm    Předmět: Citovat

Ice napsal:
někde bylo až zabavení (odebrání bez možnosti návratu) motorového vozidla


x2005: tak když s detektorem, tak v pohodlné obuvi. Mr. Green
_________________
Valentine 1 v.1.8 POP2, fw. 3.858
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acizek
Nováček


Založen: 5.4.2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: pá duben 06, 2007 4:50 pm    Předmět: Citovat

kdybych ho chtel nejak dat do stredoveho stropoveho panelu zevnitr - tzn udelat diru pro cidlo dopredu, cely detektor by byl schovany spolecne s draty aj., fungovalo by to? jak moc by byla spatna zadni detekce?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acizek
Nováček


Založen: 5.4.2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: pá duben 06, 2007 4:57 pm    Předmět: Citovat

jinak uvazuji o tom, ze ho nakonec dam ven za masku... pouzil bych soustavu od A-Bond (239USD).
maji v online shopu nabidku combo - tzn kit pro umisteni V1 externe (ten chci ja) a skryvaci zarizeni pro jammer Lnh20. nechce ho nekdo??? cena pri spolecne koupi je 449 USD plus postovne, samostatne stoji V1 kit 239 USD a stealth kit Lnh20 299 USD.
pokud nekdo chce kupovat ukryvaci zarizeni pro jammer, dejte vedet, usetrime na cene a na postovnem Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
snail
Expert


Založen: 30.10.2006
Příspěvky: 1423

PříspěvekZaslal: pá duben 06, 2007 6:12 pm    Předmět: Citovat

acizek napsal:
jinak uvazuji o tom, ze ho nakonec dam ven za masku... pouzil bych soustavu od A-Bond (239USD).
maji v online shopu nabidku combo - tzn kit pro umisteni V1 externe (ten chci ja) a skryvaci zarizeni pro jammer Lnh20. nechce ho nekdo??? cena pri spolecne koupi je 449 USD plus postovne, samostatne stoji V1 kit 239 USD a stealth kit Lnh20 299 USD.
pokud nekdo chce kupovat ukryvaci zarizeni pro jammer, dejte vedet, usetrime na cene a na postovnem Very Happy


Já bych potřeboval schovávačku pro jammer, ale Lnh-30 - velmi uvažuji o AL G8, který rozměrově sedí s tímto.

Fotky můžu dodat až někdy příští týden, jsem celé velikonoce v práci. Jeden čas jsem měl fotky na AR, ale k minimální provokaci a inspiraci jsem je stáhnul
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acizek
Nováček


Založen: 5.4.2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: so duben 14, 2007 8:40 pm    Předmět: Citovat

je rozdil mezi vertikalnim a horizontalnim umistenim V1???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne duben 15, 2007 8:23 am    Předmět: Citovat

Ano, vertikální umístění může být citlivější a tomu odpovídá i můj poslední test.
Návrat nahoru
Hamlet
Nováček


Založen: 31.5.2007
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: po červen 04, 2007 4:58 pm    Předmět: Citovat

acizek napsal:
jinak uvazuji o tom, ze ho nakonec dam ven za masku... pouzil bych soustavu od A-Bond (239USD).
maji v online shopu nabidku combo - tzn kit pro umisteni V1 externe (ten chci ja) a skryvaci zarizeni pro jammer Lnh20. nechce ho nekdo??? cena pri spolecne koupi je 449 USD plus postovne, samostatne stoji V1 kit 239 USD a stealth kit Lnh20 299 USD.
pokud nekdo chce kupovat ukryvaci zarizeni pro jammer, dejte vedet, usetrime na cene a na postovnem Very Happy
budes jeste neco objednavat ???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sarkan
Pozorovatel


Založen: 4.2.2007
Příspěvky: 40
Bydliště: Dubnica

PříspěvekZaslal: st červen 06, 2007 7:53 am    Předmět: Citovat

Ak budete chlapi niečo objednáva, tak by som sa pridal. Potreboval by som externý reproduktor. Zaplatím dopredu. telefón na mňa: 00421/484283. Stačí posla sms, ja sa ozvem. Vopred ďakujem.
_________________
V1 3.858
Mio c710+ POI
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kingo12
Nováček


Založen: 3.6.2007
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: st červen 06, 2007 3:29 pm    Předmět: Citovat

to sarkan: este si zabudol 090X
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Valentine One Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 1 z 7

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com