Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

MP Praha a Ramer v VW Transporter :-(
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Mobilní hlídky a radary
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dort
Člen klubu


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 151

PříspěvekZaslal: po červenec 09, 2007 12:02 pm    Předmět: MP Praha a Ramer v VW Transporter :-( Citovat

no jak vidno nebojí se toho ani maličko - i když na druhou stranu kdo by ho tam čekal Sad

dneska jsem potkal VW Transporter s ošklivou bradavici ve spodní mřížce nárazníku Sad, tomu říkám "vychytávka" - neb v tomhle autě ho 99% lidí rozhodně čekat nebude Sad, jo jo je potřeba "výchovně" a "preventivně" působit na peněženky daňového poplatníka Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: po červenec 09, 2007 12:30 pm    Předmět: Citovat

Jenom takova hloupa otazecka, ktera jiste nikoho zajimat nebude, kde prosimte stala ta dodavka (transporter)? Mr. Green Jen abych vedel, jelikoz mas Recht, ze i kdyz by pipal antak, asi bych hledal osobaka, nebo nekde trojnozku, ale dodavka, to urcite ne, zase jsem o neco chytrejsi... :-)
Návrat nahoru
ragamix
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1873
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: po červenec 09, 2007 12:40 pm    Předmět: Citovat

dobra vychytavka no este maju co dohanat.. v holandsku (a zrejme aj v inych krajinach) napr meravaju aj z privesov alebo zo smetiakov Very Happy
_________________
| www.bezpokut.sk | STINGER je legálny, radarové detektory nie!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
dort
Člen klubu


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 151

PříspěvekZaslal: po červenec 09, 2007 1:03 pm    Předmět: Citovat

gebič napsal:
Jenom takova hloupa otazecka, ktera jiste nikoho zajimat nebude, kde prosimte stala ta dodavka (transporter)? Mr. Green Jen abych vedel, jelikoz mas Recht, ze i kdyz by pipal antak, asi bych hledal osobaka, nebo nekde trojnozku, ale dodavka, to urcite ne, zase jsem o neco chytrejsi... :-)


tak no to Ti neodpovím, neb jsem ji potkal na Balabence v protisměru a neměl jsem svoje auto, takže ani nevím, zda byl radar aktivní, nebo ne Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AntiRadary.cz
Expert


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 1459
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po červenec 09, 2007 2:47 pm    Předmět: Citovat

Nevim, jestli se jedna o stejne vozidlo, ale minuly tyden (utery, streda) jsem potkal WW Transporter Mestske policie na Praze 4 - Haje, na spojeni Vystavni a Miroveho hnuti, presne tady, akorat tam jenom neparkovali, ale ostre merili a o kousek dal to vybirali!
Jelikoz je na Opatovske funkcni stacionar s Ramerem na 34.00 GHz a tenhle mel 34.30 GHz, tak jsem krasne otestoval detektory, co jsem mel v aute. Mr. Green
_________________
--- Výhradní distributor produktů Stinger v České republice ---
http://www.antiradary.cz , http://www.antiradary.com , http://www.valentineone.cz , http://www.antilaser.net
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: po červenec 09, 2007 3:14 pm    Předmět: Citovat

to se nekdo ma... Ja tedka jako na potvoru nikde zadnou hlidku nemuzu dohledat... Vzdy meri kdyz jsem v praci a po 17h nikde nic... Sad. A ani rano pred 10h nikde nic...
Návrat nahoru
x2005
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po červenec 09, 2007 4:54 pm    Předmět: Citovat

Antiradary BEL napsal:
.... potkal WW Transporter Mestske policie na Praze 4 - Haje, na spojeni Vystavni a Miroveho hnuti, presne tady, akorat tam jenom neparkovali, ale ostre merili a o kousek dal to vybirali!


Myslím, že tam je dokonce 30 km/h. Je tam omezení podél celé délky toho lesíka. Asi před rokem jsem tam potkal večer PCŘ, které měřila z protiměru na příjezdu.
_________________
Kancelář pro uvádění bájných příběhů na pravou míru.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
pepek
Expert


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 854

PříspěvekZaslal: po červenec 09, 2007 4:56 pm    Předmět: Citovat

Občas ráno už od cca půl osmé s VW bývají na Jižňáku od Litochlebského kulaáku směrem k STK na Turkově. Bývají v místě zůžení ze dvou pruhů do jednoho u přechodu a vybírají to u Sádky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eversober
Expert


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 1711
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: pá srpen 24, 2007 8:46 am    Předmět: Citovat

VW patří na P4 a tak si ho asi víc řidičů prohlédne dokonaleji, jelikož málo z nich předpokládá, že tahle "krabice" má v sobě ramer...
Tuhle měřili u Hostivařské přehrady...a zájem tedy byl velký Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pepek
Expert


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 854

PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2007 12:33 pm    Předmět: Citovat

Tak včera dopoledne t.j. SOBOTA cca 10 hod projíždím se známým v autě tudy do centra 50°2'1.614"N, 14°30'18.717"E , je tam přechod pro chodce, škola a hlavně omezená rychlost na 30km/h. Jelikož znám finty místního obecního ksindlu, tak jsem si všimnul vpravo ve směru jízdy zaparkovaného VW obecních darmožroutů. Známý přibrzdil a udělal dobře, protože o 200m dále černý póvl se chystal vybírat. Známý je bez "ochrany" a takhle by padl do pasti. Prostě měřit 30-ku v sobotu dopoledne před školou může napadnout jen černé nízkointeligenty.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eversober
Expert


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 1711
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2007 5:46 pm    Předmět: Citovat

pepek: no, pokud bude v Pze Olympiáda a podobné blbosti, tak se můžeme těšit, že radní ještě víc dupnou na ředitele MP a ti zase na poskoky na silnicích...a pak bude teprve zle! crazy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
x2005
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2007 5:52 pm    Předmět: Citovat

pepek napsal:
Prostě měřit 30-ku v sobotu dopoledne před školou může napadnout jen černé nízkointeligenty.


Peníze, peníze, peníze. Konec měsíce se blíží, není splněný plán vylepšení městského rozpočtu z pokut, tak je potřeba brát, kde to jde. A počkej, až bude legální měření soukromých firem. Na takových místěch bude fronta jako taxikáři na štafl na Václaváku.
_________________
Kancelář pro uvádění bájných příběhů na pravou míru.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
pepek
Expert


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 854

PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2007 6:04 pm    Předmět: Citovat

Doufejme, že ty soukromníci neprojdou. Zítra zahajuji další kroky antikampaně proti návrhu toho zasr.ného modroptáčníka Evil or Very Mad . Škoda, že jsem pravidelně nesledoval tisky k projednání z pos(l)raneckého hnízda a mohlo se začít něco dělat dříve
Olympyjáda Very Happy snad tomu malému napoleonovi neprojde. Vždy i středočechům z vlastní ptákostrany se to moc nelíbí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eversober
Expert


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 1711
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2007 8:22 pm    Předmět: Citovat

To sice nelíbí, ale budoucí premiér (t.č. primátor) má v ptákostraně pevnou pozici a silné slovo... crazy
Já už jsem taky začal aktivní boj proti tomuto návrhu...kontaktoval jsem svého senátora a napsal výživný komentář na soukromou adresu MUDr. Mgr. Ivana Langera Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pepek
Expert


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 854

PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2007 8:54 pm    Předmět: Citovat

Neléčící doktor-patolog - ten kouká, kde jen urvat kus informací, které v budoucnu využije proti druhým a web i s poštou za něj dělají jeho hulibrci. Malý napoleon po posledním průzkumu volebních preferencí nepustí své otěže a nechá lampasáckého tupola ještě hodně dlouho vařit se ve vlastní hlouposti. Ta doba, co slibovala, že valašký imbecil padne a nastoupí malý napoleon je již pryč a on v současnosti do této nejisté situace nepůjde - dej na má slova Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Mobilní hlídky a radary Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com