Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

valentine one - dojmy a skusenosti
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 17, 18, 19  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Valentine One
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Eversober
Expert


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 1711
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2007 7:18 pm    Předmět: Citovat

stahovanie: vždy taky ne každá Q7 (nebo jiné auto luxusní třídy) tento systém má - je to příplatková výbava Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VlaK
Člen klubu


Založen: 7.8.2007
Příspěvky: 232
Bydliště: Zlín, Brno

PříspěvekZaslal: st listopad 07, 2007 8:09 am    Předmět: Citovat

řidič BOB napsal:
stahovanie: vždy taky ne každá Q7 (nebo jiné auto luxusní třídy) tento systém má - je to příplatková výbava Wink


Presne tak, ale tady na Zlinsku mame vsechno v plny palbe, tak proto to tu potkavame casteji Smile
_________________
No pain no gain.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
řidič Lukyn
Expert


Založen: 8.6.2007
Příspěvky: 571
Bydliště: Zlínský kraj

PříspěvekZaslal: st listopad 07, 2007 8:29 am    Předmět: Citovat

Vlaku přesně tak Mr. Green
_________________
:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Eversober
Expert


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 1711
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: st listopad 07, 2007 7:31 pm    Předmět: Citovat

Dneska jsem projel kus republiky a dával jsem si na to pozor, ale nic zvláštního jsem nevypozoroval... 995tka se mi rozezněla pouze na jednu jedinou Q7..RX65e i V1 mlčely... V1 se mi naopak (večer) ozvala asi na čtyřech mýtných branách na D1 Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eversober
Expert


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 1711
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2007 8:00 am    Předmět: Citovat

Včera jsem jel kolem 10,30 do práce a v ulici Podbabská klasická hlídka PČR... Měl jsem V1 (horizontálně u zrcátka) a RX65e (na "snaila")... Docela mne překvapilo, že V1 byla o takových 350 m lepší v detekci na příjezdu (meřící směr) a na odjezdu asi o 150 m... Video bohužel nemám, jelikož to asi s novým telefonem ještě neumím Sad
Detekce obou AR byla dostatečná pro pohodlné snížení rychlosti ze 70 na 40 km/h Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shwaara
Expert


Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 1529
Bydliště: adresa místa trvalého pobytu na území České republiky

PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2007 9:13 am    Předmět: Citovat

Tam jsem jel vcera taky, ale cca v 10:05. Bel RX65E na vertikal a detekce na prijezd byla cca 250m a byli uplne schovani za takovym malym bilym stavenim, takze bych si jich asi nevsiml. Vybirali o kus dal na busove zastavce, tusim. Kdyz jsem jel po 15min. zpet, uz tam nebyli. Asi si sjeli pro rohliky do pekastu:) Nemohl jsem projet vicekrat, protoze jsem mel brzdy zraly na vymenu, tak jsem je nechtel zatezovat a protoze nemam predni RZ, tak aby zbytecne nebuzerovali.
_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě. Vymýšlím si, abych byl zajímavější.
Výbava od www.antiradary.net

Jsem radarově senzitivní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eversober
Expert


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 1711
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2007 10:22 am    Předmět: Citovat

shwaara napsal:
Kdyz jsem jel po 15min. zpet, uz tam nebyli. Asi si sjeli pro rohliky do pekastu:)


Dělají to běžně, že jedou na sváču a pak se vrátí...tuhle to udělali asi 3x Wink
Na RX65e tam mám stejnou detekci...V1 byla o docela velký kus lepšejší (cca stejná detekce jako Bel 995CZ). Místo je to docela dobré....paprsek se odráží od betonového mostu na protější straně...když ale není AR, tak jsou vidět až v místě, když jim vjedeš do paprsku crazy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirdajs
Kolemjdoucí


Založen: 9.11.2007
Příspěvky: 3
Bydliště: Východní čechy

PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2007 7:17 pm    Předmět: Citovat

řidič BOB napsal:
shwaara napsal:
Kdyz jsem jel po 15min. zpet, uz tam nebyli. Asi si sjeli pro rohliky do pekastu:)


Dělají to běžně, že jedou na sváču a pak se vrátí...tuhle to udělali asi 3x Wink
Na RX65e tam mám stejnou detekci...V1 byla o docela velký kus lepšejší (cca stejná detekce jako Bel 995CZ). Místo je to docela dobré....paprsek se odráží od betonového mostu na protější straně...když ale není AR, tak jsou vidět až v místě, když jim vjedeš do paprsku crazy


Koukám docela poučné a někdy i zajímavé postřehy! Já projel republiku křížem krážem -V1 mám týden ,ale na malé u mě to nikde ani nepísklo Sad
Když jsem však přepnul na velké U ,tak to píská u kařdé čerpačky,banky atd. , a i na upozroňovače rychlosti.je pravda ,že jsem žádnou hlídku s měřením nepotkal a to jsem najel za 4 dny cca1400 km. Co s tím chlapy? -nebo jsem neměl štěstí na radar? Jel jsem púřes jižní spojku 2x ,ale na velké U ani hlásek!
Dělám to blbě??? Rolling Eyes Když jsem ho koupil -byl tam vložel lístek ,že zařízení je pro ČR nastaveno!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shwaara
Expert


Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 1529
Bydliště: adresa místa trvalého pobytu na území České republiky

PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2007 9:11 pm    Předmět: Citovat

Mno ja taky prvni mesic hlidku nepotkal a kdyz jo, tak me AR upozornil pozde Mr. Green (Ale neboj, bylo to mozna nevhodnym umistenim, mozna slabsi citlivosti danyho kusu, kdo vi...) Od ty doby jsem potkal uz 3 ostry hlidky, z kazdky infotabule v Ka pasmu mam radost a do Zlichovskyho tunelu se taky vzdycky tesim:)
Jinak ja bych nastaveni, ktere bylo popsano jako nejvhodnejsi pro pouziti v CR, neprenastavoval. Ze Ti to piska u kazdy benzinky znaci chybu, v tom pripade neni ar nastaven dobre.
Nechal bych to tak, jak to bylo nastaveny. Na jizni spojce Ti to nema co hlasit, pac tam jsou usekovky. Ty AR nedetekuje. Proste jsi jen nemel stesti na mikrovlnnej radar.
Jinak jestli si chces vyzkouset, jestli pristroj funguje, zkus treba Zlichovsky tunel (prvni maly za barandakem), tam je radar zapnuty snad vzdy. Na Opatovske je taky, ale vypinaji ho.
_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě. Vymýšlím si, abych byl zajímavější.
Výbava od www.antiradary.net

Jsem radarově senzitivní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2007 9:45 pm    Předmět: Citovat

shwaara napsal:
Na jizni spojce Ti to nema co hlasit, pac tam jsou usekovky. Ty AR nedetekuje.


Kdepak hochu, musim te vyvezd z tveho omylu, mam Targeta 550 Euro a ten na usekovky pipa cca ze 70%!! Mr. Green
Návrat nahoru
shwaara
Expert


Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 1529
Bydliště: adresa místa trvalého pobytu na území České republiky

PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2007 9:47 pm    Předmět: Citovat

gebič napsal:
shwaara napsal:
Na jizni spojce Ti to nema co hlasit, pac tam jsou usekovky. Ty AR nedetekuje.


Kdepak hochu, musim te vyvezd z tveho omylu, mam Targeta 550 Euro a ten na usekovky pipa cca ze 70%!! Mr. Green

Mno jo, ale ten detekuje IR prisviceni, coz neni hlavni ucel AR a podle nej nemas sanci zjistit, jestli mas AR dobre nastaveny;-)
Nebo-li: ze AR nezareagoval na usekovky, neznaci zadnou chybu. Muj RX65E me upozorni tak na 10%usekovek, a to jeste v noci:)
Jinak vim, ze jsem se dopustil drobne nepresnosti, ale pro cloveka, ktery o AR temer nic nevi, je to myslim prinos.
_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě. Vymýšlím si, abych byl zajímavější.
Výbava od www.antiradary.net

Jsem radarově senzitivní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eversober
Expert


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 1711
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2007 11:21 pm    Předmět: Citovat

RX65e a ani typy 965CZ/995CZ nejsou na IR přisvícení tak citlivé, jako starší přístroje 940/945/960, případně Target Euro... Dokonce ani V1 toto přisvícení spíš nedeteguje než jo Sad
mirdajs: Pokud se týká nastavení V1 - kupoval jsi-li u prověřeného prodejce, je zcela jistě nastaven pro ČR. Malé "u" je správně...detekce benzínek a podobných ptákovin není to pravé ořechové... za stejný časový úsek jsem já najel cca 3400 km a potkal jsem asi jenom 2-3 radary... AR má "pískat" jenom tehdy, když "vidí" radar! Detekce na Opatovský nebo ve Zlíchovském tunelu sice o ničem nevypovídá, ale jako prověření funkčnosti detektoru je to dobré a vřele doporučuji! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
řidič Lukyn
Expert


Založen: 8.6.2007
Příspěvky: 571
Bydliště: Zlínský kraj

PříspěvekZaslal: po listopad 12, 2007 10:41 am    Předmět: Citovat

Tak včera kolem 19:00 hod večer jedu po Nábřeží ve Zlíně a kolem vody od Čepkova až k nemocnici a V1 pořát detekoval takový nejistý signál já už jsem si říkal co to tu je že tak dlouho faleš.poplach?????No a ono se ukázalo že přede mnou je la modrá fabie a měli zapnutý radar.Tak to bylo vyřešeno,ale v první moment jsem teda tomu ani nevěřil. Wink
_________________
:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Finator
Návštěvník


Založen: 25.6.2007
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 12:11 am    Předmět: Citovat

Poraďte mi někdo jak se mám zbavit falešných laser poplachů, které vydávají krabičky umístěné na sloupech před semafory. jedná se hlavně o Prahu 8 a 9. mám to špatně nastavený? díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
x2005
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 8:29 am    Předmět: Citovat

Finator napsal:
Poraďte mi někdo jak se mám zbavit falešných laser poplachů, které vydávají krabičky umístěné na sloupech před semafory. jedná se hlavně o Prahu 8 a 9. mám to špatně nastavený? díky


a) vypnout detekci laseru

nebo

b) nejezdit okolo tech krabiček
_________________
Kancelář pro uvádění bájných příběhů na pravou míru.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Valentine One Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 17, 18, 19  Další
Strana 13 z 19

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com